Özel Sadık Kenan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Sadık Kenan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ataşehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Sadık Kenan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Sadık Kenan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Sadık Kenan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Sadık Kenan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
İnönü Mahallesi, Kartal Caddesi, No: 114, Ataşehir/İstanbul

Özel Sadık Kenan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(216) 557 0615

İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Sadık Kenan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Sadık Kenan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Süheyla Küçükoğlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Esenler İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Süheyla Küçükoğlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Süheyla Küçükoğlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Süheyla Küçükoğlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.