Özel Prestij Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Prestij Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Prestij Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Prestij Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Prestij Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Prestij Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Vali Rahmibey Mahallesi, 159. Sokak, No: 17-19, Buca/İzmir

Özel Prestij Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 448 4841

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Prestij Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Prestij Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Cansın Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Cansın Yükseköğretim Öğrenci Yurdu adres, Özel Cansın Yükseköğretim Öğrenci Yurdu harita ve Özel Cansın Yükseköğretim Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.