Özel Prenses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Prenses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Prenses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Prenses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Prenses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Prenses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kasaplar Mahallesi, Helvacı Sokak, 46, Karesi/Balıkesir

Özel Prenses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 221 7004

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Prenses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Prenses Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Yakupköy Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Yakupköy Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Yakupköy Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Yakupköy Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.