Özel Plevne Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Plevne Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Plevne Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Plevne Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Plevne Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Plevne Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Plevne Mahallesi, Eski İzmir Yolu No: 40, Karesi/Balıkesir

Özel Plevne Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 221 0031

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Plevne Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Plevne Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Pınarbaşı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bigadiç Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Pınarbaşı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Pınarbaşı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Pınarbaşı Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.