Özel Pınar Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Pınar Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Pınar Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Pınar Yükseköğretim Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Pınar Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Harita

Özel Pınar Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Adres
Ümit Mahallesi, Meksika Caddesi, No: 56 / 5, Yenimahalle/Ankara

Özel Pınar Yükseköğretim Öğrenci Yurdu Telefon
(312) 236 3040

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Pınar Yükseköğretim Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Pınar Yükseköğretim Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Nezahat Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Yenimahalle Yenimahalle Ankara başlıklı yazımız ile Özel Nezahat Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Yenimahalle adres, Özel Nezahat Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Yenimahalle harita ve Özel Nezahat Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Yenimahalle telefon hakkında bilgiler verilmektedir.