Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Meram adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Konya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Alavardı Mahallesi, Çayırbeyi Sokak, No: 6, Meram/Konya

Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(332) 323 8020

Konya ilimizin Meram ilçesinde bulunan Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Meram ilçesinde bulunan Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Mevlana Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Meram Konya başlıklı yazımız ile Özel Mevlana Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Mevlana Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Mevlana Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.