Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Barbaros Mahallesi, Atatürk Caddesi, Muhtaroğlu Sitesi Daire: Blok, Barbaros, Çanakkale , Çanakkale Merkez/Çanakkale

Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(286) 218 3230

Çanakkale ilimizin Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Özel Palmiye Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Serdar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Merkez Çanakkale başlıklı yazımız ile Özel Serdar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Serdar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Serdar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.