Özel Osaman Bektaş Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Osaman Bektaş Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Palandöken adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Osaman Bektaş Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Erzurum müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Osaman Bektaş Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Osaman Bektaş Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Osaman Bektaş Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi, 89. Sokak, No: 62, Palandöken/Erzurum

Özel Osaman Bektaş Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(442) 342 5079

Erzurum ilimizin Palandöken ilçesinde bulunan Özel Osaman Bektaş Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Palandöken ilçesinde bulunan Özel Osaman Bektaş Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Hedise Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Palandöken Erzurum başlıklı yazımız ile Özel Hedise Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Hedise Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Hedise Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.