Özel Ortaköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Ortaköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Beşiktaş adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Ortaköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Ortaköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Ortaköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Ortaköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Ortaköy Mahallesi, Dereboyu Caddesi, Şehit Nuri Pamir Sokak, No: 67, Beşiktaş/İstanbul

Özel Ortaköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(212) 259 5727

İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel Ortaköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel Ortaköy Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Beşiktaş İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Ege Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.