Özel Ordu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Ordu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Altınordu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Ordu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Ordu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Ordu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Ordu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Akyazı Mahallesi, 63. Sokak, 4, Altınordu/Ordu

Özel Ordu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(452) 233 9513

Ordu ilimizin Altınordu ilçesinde bulunan Özel Ordu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Altınordu ilçesinde bulunan Özel Ordu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Kotyd Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Ordu Kabataş Ordu başlıklı yazımız ile Özel Kotyd Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Ordu adres, Özel Kotyd Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Ordu harita ve Özel Kotyd Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Ordu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.