Özel On Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel On Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çankaya adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel On Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel On Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel On Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel On Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Maltepe Mahallesi, G. M. K Bulvarı No: 133-, Çankaya/Ankara

Özel On Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(312) 231 0451

Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel On Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çankaya ilçesinde bulunan Özel On Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel İnci Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çankaya Ankara başlıklı yazımız ile Özel İnci Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel İnci Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel İnci Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.