Özel Okan Kampüs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Okan Kampüs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Okan Kampüs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Okan Kampüs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Okan Kampüs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Okan Kampüs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kasaplar Mahallesi, Soma Caddesi, No: 17, Karesi/Balıkesir

Özel Okan Kampüs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 245 7878

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Okan Kampüs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Okan Kampüs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel İmanoğlu -3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel İmanoğlu -3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel İmanoğlu -3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel İmanoğlu -3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.