Özel Nizam Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Nizam Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bartın Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Nizam Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bartın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Nizam Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Nizam Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Nizam Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Kemerköprü Mahallesi, Bülent Ecevit Bulvarı Çatmaca Mevki No: 97, Merkez, Bartın Merkez/Bartın

Özel Nizam Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(378) 227 7677

Bartın ilimizin Bartın Merkez ilçesinde bulunan Özel Nizam Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bartın Merkez ilçesinde bulunan Özel Nizam Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ulus Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ulus Bartın başlıklı yazımız ile Özel Ulus Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Ulus Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Ulus Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.