Özel Nilüfer Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Nilüfer Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Nilüfer Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Nilüfer Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Nilüfer Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Nilüfer Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kasaplar Mahallesi, Sındırgı Caddesi, Kütahyalı Apartmanı, No: 56 / A, Karesi/Balıkesir

Özel Nilüfer Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 243 2100

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Nilüfer Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Nilüfer Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Plevne Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Plevne Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Plevne Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Plevne Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.