Özel Nilüfer Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Nilüfer Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Nilüfer Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Nilüfer Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Nilüfer Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Nilüfer Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Hacı Mansur Mahallesi, Nazımbey Caddesi, Karamanoğlu İş Merkezi No: 17, Melikgazi/Kayseri

Özel Nilüfer Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 221 2142

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Nilüfer Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Nilüfer Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Safa Tacettin Veli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Melikgazi Kayseri başlıklı yazımız ile Özel Safa Tacettin Veli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Safa Tacettin Veli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Safa Tacettin Veli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.