Özel Nermin Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Nermin Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Nermin Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Nermin Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Nermin Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Nermin Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
86. Sokak, No: 13, Buca/İzmir

Özel Nermin Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 440 9193

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Nermin Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Nermin Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Altınsaray Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Altınsaray Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Altınsaray Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Altınsaray Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.