Özel Nergis Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Nergis Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Gemlik adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Nergis Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Nergis Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Nergis Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Nergis Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Doktor Ziya Kaya Mahallesi, Kavaklı Sokak No: 40, Gemlik/Bursa

Özel Nergis Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(224) 513 8200

Bursa ilimizin Gemlik ilçesinde bulunan Özel Nergis Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Gemlik ilçesinde bulunan Özel Nergis Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Doğruel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Nilüfer Bursa başlıklı yazımız ile Özel Doğruel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Doğruel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Doğruel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.