Özel Nene Hatun Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Nene Hatun Meslek Lisesi Pursaklar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Nene Hatun Meslek Lisesi Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Nene Hatun Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Nene Hatun Meslek Lisesi Harita

Özel Nene Hatun Meslek Lisesi Adres
Özel Nene Hatun Meslek Lisesi, Atatürk Caddesi, No: 1 Pursaklar Pursaklar/Ankara

Özel Nene Hatun Meslek Lisesi Telefon
(312) 328 6920

Ankara ilimizin Pursaklar ilçesinde bulunan Özel Nene Hatun Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Pursaklar ilçesinde bulunan Özel Nene Hatun Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yenimahalle Zeynep-Salih Alp Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yenimahalle Ankara başlıklı yazımız ile Yenimahalle Zeynep-Salih Alp Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Yenimahalle Zeynep-Salih Alp Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Yenimahalle Zeynep-Salih Alp Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.