Özel Nehir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Nehir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli Şişli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Nehir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Nehir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Nehir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli Harita

Özel Nehir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli Adres
Fulya Mahallesi, Ortaklar Caddesi, No: 44 / 2, Şişli/İstanbul

Özel Nehir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli Telefon
(212) 347 2626

İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Nehir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şişli ilçesinde bulunan Özel Nehir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Avrupa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Avrupa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Avrupa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Avrupa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.