Özel Necip Kabataş Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Necip Kabataş Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Fatih adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Necip Kabataş Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Necip Kabataş Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Necip Kabataş Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Necip Kabataş Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Ördek Kasap Mahallesi, Karakoyunlu Sokak, No: 24 Fındıkzade, Fatih/İstanbul

Özel Necip Kabataş Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(212) 534 1881

İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan Özel Necip Kabataş Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Fatih ilçesinde bulunan Özel Necip Kabataş Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Cerrahpaşa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Fatih İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Cerrahpaşa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Cerrahpaşa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Cerrahpaşa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.