Özel Mustafa Kınay Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Mustafa Kınay Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Battalgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Mustafa Kınay Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Malatya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Mustafa Kınay Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Mustafa Kınay Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Mustafa Kınay Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Cirikpınar Mahallesi, Okul1. Sokak, No: 37, Battalgazi/Malatya

Özel Mustafa Kınay Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(422) 323 4145

Malatya ilimizin Battalgazi ilçesinde bulunan Özel Mustafa Kınay Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Battalgazi ilçesinde bulunan Özel Mustafa Kınay Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Battalgazi Malatya başlıklı yazımız ile Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.