Özel Milenyum Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Milenyum Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Milenyum Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Milenyum Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Milenyum Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Milenyum Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Hacı Mansur Mahallesi, N. Bey Bulvarı No: 15, Melikgazi/Kayseri

Özel Milenyum Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 221 2297

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Milenyum Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Milenyum Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel K. İmamtorunu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Melikgazi Kayseri başlıklı yazımız ile Özel K. İmamtorunu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel K. İmamtorunu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel K. İmamtorunu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.