Özel Mercan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Mercan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balçova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Mercan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Mercan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Mercan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Mercan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Korutürk Mahallesi, Kasırga Sokak, No: 39, Balçova/İzmir

Özel Mercan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 278 2995

İzmir ilimizin Balçova ilçesinde bulunan Özel Mercan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Balçova ilçesinde bulunan Özel Mercan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Aymari Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balçova İzmir başlıklı yazımız ile Özel Aymari Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Aymari Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Aymari Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.