Özel Menteş Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Menteş Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Yenişehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Menteş Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Menteş Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Menteş Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Menteş Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Menteş Mahallesi, 25156 Sokak, No: 2, Yenişehir/Mersin

Özel Menteş Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(324) 341 7770

Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Menteş Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Menteş Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Kuyuluk Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Mezitli Mersin başlıklı yazımız ile Özel Kuyuluk Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Kuyuluk Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Kuyuluk Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.