Özel Menekşe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Menekşe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Menekşe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Menekşe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Menekşe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Menekşe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Erzene Mahallesi, 63. Sokak, No: 2, Bornova/İzmir

Özel Menekşe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 374 6303

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Menekşe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Özel Menekşe Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Bergama Asude Erkek Öğrenci Yurdu Bergama İzmir başlıklı yazımız ile Bergama Asude Erkek Öğrenci Yurdu adres, Bergama Asude Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Bergama Asude Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.