Özel Melisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Melisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adapazarı adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Melisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Sakarya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Melisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Melisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Melisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Semerciler Mahallesi, Bodncuk Sokak, No: 15 / 2, Adapazarı/Sakarya

Özel Melisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(264) 277 3407

Sakarya ilimizin Adapazarı ilçesinde bulunan Özel Melisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Adapazarı ilçesinde bulunan Özel Melisa Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Mutlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adapazarı Sakarya başlıklı yazımız ile Özel Mutlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Mutlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Mutlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.