Özel Melikşah Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Melikşah Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ortahisar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Melikşah Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Melikşah Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Melikşah Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Melikşah Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Moloz Mevkii Bedesten Caddesi, No: 5, Ortahisar/Trabzon

Özel Melikşah Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(462) 326 4083

Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Melikşah Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Melikşah Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ortahisar Trabzon başlıklı yazımız ile Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Selimiye Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.