Özel Mecidiyeköy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Mecidiyeköy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Mecidiyeköy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Mecidiyeköy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Mecidiyeköy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Mecidiyeköy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kuştepe Mahallesi, Yoncalı Sokak No: 1, Mecidiyeköy, Şişli/İstanbul

Özel Mecidiyeköy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(212) 216 3063

İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Mecidiyeköy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şişli ilçesinde bulunan Özel Mecidiyeköy Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Başarı;kız Yurdu, Kız Yurtları, Kız Öğrenci Yurdu Avcılar İstanbul Avcılar İstanbul başlıklı yazımız ile Başarı;kız Yurdu, Kız Öğrenci Yurdu Avcılar İstanbul adres ve Kız Öğrenci Yurdu Avcılar İstanbul harita hakkında bilgiler verilmektedir.