Özel Leman Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Leman Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çankaya adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Leman Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Leman Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Leman Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Leman Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Emek Mahallesi, 60. Sokak, No: 30 ., Çankaya/Ankara

Özel Leman Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(312) 215 3500

Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Leman Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çankaya ilçesinde bulunan Özel Leman Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Cemre Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çankaya Ankara başlıklı yazımız ile Özel Cemre Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Cemre Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Cemre Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.