Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Talas adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Yenidoğan Mahallesi, Pazar Caddesi, No: 1, Talas/Kayseri

Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 437 9265

Kayseri ilimizin Talas ilçesinde bulunan Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Talas ilçesinde bulunan Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Aziziye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Pınarbaşı Kayseri başlıklı yazımız ile Özel Aziziye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Aziziye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Aziziye Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.