Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bartın Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bartın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kemerköprü Mahallesi, Yukarı Sokak, No: 59, Merkez, Bartın Merkez/Bartın

Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(378) 227 7666

Bartın ilimizin Bartın Merkez ilçesinde bulunan Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bartın Merkez ilçesinde bulunan Özel Lale Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bartın Merkez Bartın başlıklı yazımız ile Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Hisar Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.