Özel Kumlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Kumlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Kumlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Kumlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Kumlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Kumlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kazım Dirik Mahallesi, Ankara Caddesi, No: 249, Bornova/İzmir

Özel Kumlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(232) 339 4040

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Kumlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Özel Kumlu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Şensesler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Özel Şensesler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Şensesler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Şensesler Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.