Özel Kırklar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Kırklar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Tarsus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Kırklar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Kırklar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Kırklar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Kırklar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Kırklarsırtı Mahallesi,, Genç İzzet Caddesi, No: 35, Tarsus/Mersin

Özel Kırklar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(324) 627 2440

Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Özel Kırklar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tarsus ilçesinde bulunan Özel Kırklar Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ardıçlı Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Tarsus Mersin başlıklı yazımız ile Özel Ardıçlı Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Ardıçlı Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Ardıçlı Köyü Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.