Özel Kemer Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Kemer Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bartın Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Kemer Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bartın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Kemer Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Kemer Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Kemer Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Kemerköprü Mahallesi, Tarla Sokak, No: 68, Merkez, Bartın Merkez/Bartın

Özel Kemer Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(378) 227 5577

Bartın ilimizin Bartın Merkez ilçesinde bulunan Özel Kemer Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bartın Merkez ilçesinde bulunan Özel Kemer Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Enver Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bartın Merkez Bartın başlıklı yazımız ile Özel Enver Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Enver Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Enver Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.