Özel Karesi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Karesi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Karesi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Karesi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Karesi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Karesi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Atatürk Mahallesi, Bandırma Caddesi, Emniyet Sarayı Karşısı No: 5, Merkez, Balıkesir, Karesi/Balıkesir

Özel Karesi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 243 7710

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Karesi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Karesi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Güney Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Güney Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Güney Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Güney Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.