Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ortahisar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kalkınma Mahallesi, 13 No’lu Sokak, Keleşoğlu Apartmanı, No: 14, Ortahisar/Trabzon

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(462) 325 6144

Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon Ortahisar Trabzon başlıklı yazımız ile Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon adres, Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon harita ve Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon telefon hakkında bilgiler verilmektedir.