Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kars iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kars Kars Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kars Kars müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kars yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kars Harita

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kars Adres
Yusuf Paşa Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 41, Merkez, Kars Merkez/Kars

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kars Telefon
(474) 212 6995

Kars ilimizin Kars Merkez ilçesinde bulunan Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kars ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kars Merkez ilçesinde bulunan Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kars iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Tarçınlı Zeynep Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kars Merkez Kars başlıklı yazımız ile Özel Tarçınlı Zeynep Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Tarçınlı Zeynep Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Tarçınlı Zeynep Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.