Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Harita

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Adres
Hisariçi Mahallesi, Turan Cad No: 18, Karesi/Balıkesir

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Telefon
(266) 243 0635

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Balıklı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Balıklı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Balıklı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Balıklı Köyü Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.