Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Giresun Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Giresun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Hoca Siyam Mahallesi, Begonya Sokak, No: 9, Merkez, Giresun Merkez/Giresun

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(454) 212 8058

Giresun ilimizin Giresun Merkez ilçesinde bulunan Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Giresun Merkez ilçesinde bulunan Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Yaren Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Giresun Merkez Giresun başlıklı yazımız ile Özel Yaren Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Yaren Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Yaren Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.