Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca Harita

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca Adres
3 Sokak No: 59 / 1, Buca/İzmir

Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca Telefon
(232) 440 7772

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Özel Kardelen Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Anatolia Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Buca İzmir başlıklı yazımız ile Özel Anatolia Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Anatolia Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Anatolia Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.