Özel Kardelen Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Kardelen Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Tuşba adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Kardelen Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Van müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Kardelen Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Kardelen Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Kardelen Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Alipaşa Mahallesi, Yarım Batman Çıkmaz Sokak, No: 6, Tuşba/Van

Özel Kardelen Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(432) 214 9058

Van ilimizin Tuşba ilçesinde bulunan Özel Kardelen Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tuşba ilçesinde bulunan Özel Kardelen Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Fahrettin Uğur Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Tuşba Van başlıklı yazımız ile Fahrettin Uğur Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Fahrettin Uğur Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Fahrettin Uğur Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.