Özel Karaelmas Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Karaelmas Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Fatih adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Karaelmas Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Karaelmas Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Karaelmas Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Karaelmas Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Deniz Abdal Mahallesi, Z. Gökalp Caddesi, No: 61, Fatih/İstanbul

Özel Karaelmas Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(212) 585 2634

İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan Özel Karaelmas Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Fatih ilçesinde bulunan Özel Karaelmas Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Sultan Ahmet Han Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Fatih İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Sultan Ahmet Han Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Sultan Ahmet Han Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Sultan Ahmet Han Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.