Özel Kalkınma Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Kalkınma Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ortahisar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Kalkınma Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Kalkınma Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Kalkınma Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Kalkınma Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Kalkınma Mahallesi, İnce Sokak, No: 8, Ortahisar/Trabzon

Özel Kalkınma Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(462) 328 0800

Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Kalkınma Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Kalkınma Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Hatice Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ortahisar Trabzon başlıklı yazımız ile Özel Hatice Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Hatice Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Hatice Sultan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.