Özel Kaleli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Kaleli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çorum Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Kaleli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Çorum müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Kaleli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Kaleli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Kaleli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Gülabibey Mahallesi, Anıtevler 1. Sokak, No-9, Merkez, Çorum Merkez/Çorum

Özel Kaleli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(364) 212 8980

Çorum ilimizin Çorum Merkez ilçesinde bulunan Özel Kaleli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çorum Merkez ilçesinde bulunan Özel Kaleli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Kargı Ortaöğretim Öğrenci Yurdu Kargı Çorum başlıklı yazımız ile Özel Kargı Ortaöğretim Öğrenci Yurdu adres, Özel Kargı Ortaöğretim Öğrenci Yurdu harita ve Özel Kargı Ortaöğretim Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.