Özel Kabataş Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Kabataş Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Kabataş adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Kabataş Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Kabataş Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Kabataş Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Kabataş Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Yeniceli Mahallesi,, Kabataş/Ordu

Özel Kabataş Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(452) 694 4039

Ordu ilimizin Kabataş ilçesinde bulunan Özel Kabataş Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kabataş ilçesinde bulunan Özel Kabataş Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ordu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Altınordu Ordu başlıklı yazımız ile Özel Ordu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Ordu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Ordu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.