Özel K. İmamtorunu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel K. İmamtorunu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel K. İmamtorunu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel K. İmamtorunu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel K. İmamtorunu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel K. İmamtorunu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Deliklitaş Mahallesi, Deliklitaş Caddesi,, Melikgazi/Kayseri

Özel K. İmamtorunu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(352) 225 3260

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Özel K. İmamtorunu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Özel K. İmamtorunu Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Bekir Yüregilli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Melikgazi Kayseri başlıklı yazımız ile Özel Bekir Yüregilli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Bekir Yüregilli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Bekir Yüregilli Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.