Özel İstanbul Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel İstanbul Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Fatih adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel İstanbul Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel İstanbul Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel İstanbul Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel İstanbul Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Deniz Abdal Mahallesi, Millet Caddesi, 85, Fatih/İstanbul

Özel İstanbul Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(212) 530 7300

İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan Özel İstanbul Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Fatih ilçesinde bulunan Özel İstanbul Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kadıköy Belediyesi Aysel Abdullah Öğücü Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Kadıköy İstanbul başlıklı yazımız ile Kadıköy Belediyesi Aysel Abdullah Öğücü Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu adres, Kadıköy Belediyesi Aysel Abdullah Öğücü Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Kadıköy Belediyesi Aysel Abdullah Öğücü Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.