Özel İstanbul Nişantaşı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel İstanbul Nişantaşı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel İstanbul Nişantaşı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel İstanbul Nişantaşı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel İstanbul Nişantaşı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel İstanbul Nişantaşı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Cumhuriyet Mahallesi, Ergenekon Caddesi, Bilgiç Sokak No: 1, Şişli/İstanbul

Özel İstanbul Nişantaşı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(212) 247 5696

İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel İstanbul Nişantaşı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şişli ilçesinde bulunan Özel İstanbul Nişantaşı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Marmara Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Üsküdar Üsküdar İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Marmara Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Üsküdar adres, Özel Marmara Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Üsküdar harita ve Özel Marmara Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Üsküdar telefon hakkında bilgiler verilmektedir.