Özel İpek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel İpek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Atakum adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel İpek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel İpek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel İpek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel İpek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Yeni Mahallesi, 3383 Sokak, No: 6, Atakum/Samsun

Özel İpek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(362) 428 1904

Samsun ilimizin Atakum ilçesinde bulunan Özel İpek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Atakum ilçesinde bulunan Özel İpek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Samsun K. E. V Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Atakum Samsun başlıklı yazımız ile Özel Samsun K. E. V Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Samsun K. E. V Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Samsun K. E. V Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.