Özel İmanoğlu -3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel İmanoğlu -3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel İmanoğlu -3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel İmanoğlu -3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel İmanoğlu -3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel İmanoğlu -3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Bahçelievler Mahallesi, 102. Sokak, No: 5, Karesi/Balıkesir

Özel İmanoğlu -3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(266) 239 0888

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel İmanoğlu -3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Özel İmanoğlu -3 Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Denizkızı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Özel Denizkızı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Denizkızı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Denizkızı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.